Rádi cestujete na vlastní pěst a poohlížíte se po výhodných letenkách do Istanbulu? V nabídce letecké společnosti se objevily akční letenky z Prahy za cenu 3 790 Kč. Zpáteční letenky pořídíte hned v několika termínech od prosince 2022 do března 2023. Turecký Istanbul láká na nespočet zajímavých míst i památek. Navštívit můžete chrám Hagia Sofia, Modrou mešitu nebo si užít nákupy na Grand Bazaar. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy od CK najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: S platností od 1.6.2022 byla zrušena všechna omezení, která souvisela s pandemií Covid-19. Do Turecka tak můžete vyrazit bez kontrol i potvrzení o bezinfekčnosti. Před odletem se informujte o aktuálních podmínkách pro vstup do země na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete cestovat i mimo Istanbul, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Istanbul – Praha v termínech od prosince 2022 do března 2023 můžete rezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Istanbul z Prahy v celou řadu termínů včetně víkendů za 3790 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!