Jestliže byste se rádi podívali do Turecka i jinak než s cestovní kanceláří, pak máme nabídku přesně pro Vás. Navštivte největší turecké město Istanbul. V nabídce je hned několik termínů od listopadu tohoto roku až do března roku 2022. Pokud třeba nemáte dovolené nazbyt, snadno si poskládáte svůj ideální výlet i na prodloužené víkendy.  Zpáteční letenky s odletem z Prahy například v termínu na prodloužený víkend 8.1. -12.1.2022 pořídíte za 2690 Kč. Istanbul je jediné město na světě, které leží na dvou kontinentech a rozhodně má co nabídnout. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Istanbulu přes cestovní kanceláře naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Turecka musí vyplnit příjezdový formulář.  Všichni cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete cestovat i mimo Istanbul, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha–Istanbul–Praha například v termínu na prodloužený víkend 8.1. – 12.1. 2022 rezervujte na stránkách českého prodejce. 

Istanbul z Prahy i na prodloužené víkendy za 2690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!