Island

Léto pomalu končí a to je dobrá zpráva pro všechny lovce polární záře! Chystáte-li se na podzim na Island, uděláme vám dnes radost akčními letenkami z Wroclawi. Ty pořídíte u dopravce WizzAir a to v termínu 24.9. – 1.10.2022. Cena za zpáteční let je pro členy WizzAir Discount Clubu jen 520 Kč. Nečlenové zaplatí 1040 Kč, ale i tak je to skvělá akce. Pokud je vaším snem tuto zemi navštívit, ale preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Na Island můžete cestovat bez jakýchkoli omezení. Není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář, ani předkládat potvrzení o bezinfekčnosti. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery na Islandu, dopravu na letiště ve Wroclawi, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Wroclaw – Reykjavík – Wroclaw  v termínu 24.9. – 1.10.2022 můžete rezervovat na stránkách nízkonákladového dopravce WizzAir >> 

Island z Wroclavi od 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!