Toužíte na vlastní oči spatřit polární záři? Zkuste štěstí a vyrazte s naším tipem na Island! V termínu 25.1. – 29.1.2022 uvolnil letecký dopravce WizzAir zpáteční letenky z Vídně za pouhých 690 Kč. Cena platí pro členy WizzAir Clubu, ale i bez členství se nákup vyplatí. Období od října do března je ideální dobou pro pozorování tohoto přírodního úkazu a pokud by vám počasí nebylo nakloněno, i tak na Islandu spatříte mnoho zajímavých míst.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující musí po příletu předložit negativní PCR test. Pro pasažéry, kteří nejsou očkovaní, nebo nemoc v posledních 180 dnech neprodělali, platí dále povinnost nastoupit na 5-6 denní karanténu. Ta končí pouze negativním PCR testem. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. Získáte tak nezávislost na cestách a v případě, že se vydáte na noční lov polární záře, poskytne vám auto skvělé zázemí.

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky jsou až na leden, doporučujeme tak dát přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Vídeň – Reykjavík – Vídeň  v termínu 25.1. – 29.1. 2022 můžete zarezervovat na stránkách WizzAir>> Alternativně letenky můžete zakoupit i u ověřeného českého prodejce. 

Island z Vídně od 690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!