Láká vás nádherná krajina a dlouhé treky neposkvrněnou přírodou? Vyrazte na Island! Zpáteční letenky s odletem z Vídně u aerolinky WizzAir pořídíte za 1 050 Kč se členstvím WizzAir. Bez něj bude cena o 20 euro vyšší. Odlétat budete ke konci srpna, návrat je plánován na začátek září. Na místě strávíte celý týden. Užitečné rady k vaší cestě pak najdete v tomto itineráři. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Island s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Podmínkou pro vstup je, že se po příletu necháte otestovat a výsledek testu bude negativní.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenost, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Před odletem vám určitě doporučujeme vyřídit cestovní pojištění, přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet bude z velmi dobře Vídně, kam se pohodlně dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Oba dopravci nabízejí i spoje, které vás zavezou přímo na letiště bez nutnosti přestupovat.

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítejte další náklady na dovolenou, jaké budete mít. Raději předem počítejte s tím, že Island nepatří mezi ta nejlevnější místa k pobytu. Je to ale zážitek, který stojí za to. Pokud z destinace chcete poznat co nejvíc, nejlepší volbou bude zapůjčení vlastního automobilu.

 

Všechny volné hotely na daný termín naleznete zde. Cenově výhodněji mnohdy vychází rezervace ubytování přes Airbnb. V případě registrace přes tento odkaz navíc získáte znatelnou slevu na svůj první pobyt. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trasu Vídeň–Reykjavík–Vídeň v termínu 26. srpna až 3. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze zakoupit také u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky wizzair island
Letenky z Vídně na Island, WizzAir
Island z Vídně koncem prázdnin od 1050 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!