Pokud vás láká návštěva divokého Islandu, mohl by vám padnout do oka náš další dnešní tip na letenky. V rezervačním systému islandské letecké společnosti Play se objevily akční letenky do Reykjavíku za cenu 3 590 Kč. Letenky z Prahy za tuto cenu pořídíte v termínu 3.9. -7.9. 2023. Při nákupu je nutné zadat speciální promokód  „PLAYLOVE“. Pokud byste Island rádi navštívili, ale preferujete organizované cestování, na tomto odkazu najdete zájezdy od cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Na Island můžete cestovat bez jakýchkoli omezení. Není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář, ani předkládat potvrzení o bezinfekčnosti. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery na Islandu, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Reykjavík – Praha pořídíte v termínu 3.9. – 7.9. 2023 na stránkách letecké společnosti Play >> Nezapomeňte při nákupu zadat promo kód „PLAYLOVE“

Island z Prahy za 3590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!