Pokud si na svých cestách rádi dopřejete trochu luxusu, využijte akce, kterou právě vypsal letecký dopravce Lufthansa. Díky ní můžete na vybraných trasách cestovat třídou Business Class za polovinu. My jsme vybrali zpáteční let z Prahy na Island a obě cesty vyjdou jednoho cestujícího na skvělých 6 720 Kč. Po nákup s 50% slevou je potřeba rezervovat minimálně dvě a maximálně 6 letenek v Business třídě, a to v termínu 10.2. – 15.12.2022. Tato nabídka platí pouze do 17. února, s výběrem tak dlouho nečekejte, volná sedadla velmi rychle mizí.

INFO KE KORONAVIRU: Ještě před cestou musíte vyplnit tento on-line formulář. Všichni cestující také musí po příletu předložit negativní PCR test. Pro pasažéry, kteří nejsou očkovaní, nebo nemoc v posledních 180 dnech neprodělali, platí dále povinnost nastoupit na 5-6 denní karanténu. Ta končí pouze negativním PCR testem. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Vždy dejte přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna, vyhnete se tak nepříjemnostem v případě nenadálých změn.

Letenky v Business Class s 50% slevou na trase Praha – Reykjavík – Praha  v mnoha termínech od 10.2. – 15.12.2022 můžete zarezervovat na stránkách Lufthansa>> 

Island z Prahy v Business Class za 6720 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!