Láká vás nádherná příroda? Vyrazte na Island! Zpáteční letenky s odletem z Prahy na několik termínů v říjnu aktuálně pořídíte již za 5 490 Kč, za termíny od srpna do října pak zaplatíte jen nepatrně vyšší částku 5 790 Kč. Užitečné rady k vaší cestě najdete v tomto itineráři. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Island s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Island včera (15. června) zrušil dosud povinnou 14denní karanténu. Podmínkou je, že se po příletu necháte otestovat a výsledek testu bude negativní.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenost, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Před odletem vám doporučujeme vyřídit cestovní pojištění, přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z parádně dostupné Prahy. K ceně letenek ale i tak připočítejte další náklady na dovolenou, jaké budete mít. Raději předem počítejte s tím, že Island nepatří mezi ta nejlevnější místa k pobytu. Pokud chcete poznat co nejvíc, dobrou volbou může být zapůjčení vlastního automobilu.

 

Všechny volné hotely naleznete zde. Cenově výhodněji mnohdy vychází rezervace bydlení přes Airbnb. V případě využití tohoto odkazu navíc získáte slevu na svůj první pobyt. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trasu Praha–Reykjavík–Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů na říjen >>, případně v tomto kalendáři termínů na srpen až říjen >> 

 

letenky Island
Letenky na Island z Prahy, říjen

 

letenky Island
Letenky na Island z Prahy, srpen až říjen
Island z Prahy od 5490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!