Naplánujte si nezapomenutelný výlet na Island! V nabídce letecké společnosti se objevily přímé letenky do této země a zpět za cenu 4 390 Kč. Letenky zakoupíte s odletem z Vídně v mnoha termínech od ledna do června 2023. Island láká na nádhernou přírodu, vodopády, termální bazénky a malebná města. Pokud je vaším snem tuto zemi navštívit, ale preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Na Island můžete cestovat bez jakýchkoli omezení. Není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář, ani předkládat potvrzení o bezinfekčnosti. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery na Islandu, dopravu na letiště ve Vídni, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking.

Letenky na trase Vídeň – Reykjavík – Vídeň  v termínech od ledna do června 2023 můžete rezervovat skrze stránky ověřeného českého prodejce >> 

Island přímým letem z Vídně v mnoha termínech za 4390 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!