Vydejte se za poznáním nádherné krajiny Islandu! Díky akčním letenkám islandské nízkonákladovky Play můžete vyrazit na Island za cenu 4 128 Kč. Letenky jsou dostupné na prodloužené víkendy, například v termínu 18.5. – 21.5. 2023. Při nákupu nezapomeňte zadat kód PLAY20, díky kterému získáte slevu. Pokud byste Island rádi navštívili, ale preferujete organizované cestování, na tomto odkazu najdete zájezdy od cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Na Island můžete cestovat bez jakýchkoli omezení. Není nutné vyplňovat žádný příjezdový formulář, ani předkládat potvrzení o bezinfekčnosti. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery na Islandu, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Reykjavík – Praha pořídíte například v termínu 18.5. – 21.5.2023 na tomto odkazu >> Nezapomeňte zadat slevový kód PLAY20.

Island přímým letem z Prahy i na prodloužené víkendy za 4128 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!