Tipy na možnosti, jak zajímavě strávit víkendy, pokračují. Vaším cílem se může stát i hlavní město Irska. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy nyní zakoupíte za 880 Kč s tím, že na cestu se vydáte v pátek po poledni, návrat je plánován na nedělní ráno. Budete tak mít dostatek času na prohlídku impozantních katedrál či upravených parků, ale také třeba na návštěvu tradiční hospody 🙂 Toto je tip na individuální turistiku, dáváte-li přednost turistice s cestovní kanceláří, zájezdy do Irska najdete zde

 

 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenost s individuální turistikou, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci zde >>

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nutností, rozhodně se však neztratí. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Online srovnání dostupných pojištění naleznete zde.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se dostanete přímým vlakem ČD i RegioJet či několika autobusovými spoji. Z vlakového či autobusového nádraží se pak na až letiště snadno dopravíte pomocí MHD (která je přehledná a levná). Podrobnosti k cestě na letiště a další užitečné informace o něm najdete tady.

 

V Irsku je většina věcí dražší než u nás, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování či případné vstupy do památek.  Pokud si chcete prohlédnout i okolí města, auto si můžete zapůjčit zde. Pro pobyt po městě si vystačíte s hromadnou dopravou.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnB.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky BratislavaDublinBratislava na termín 17. až 19. ledna (pátek až neděle) můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u českého prodejce. Cena je sice o něco málo vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami také přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Pozornost věnujte poměrně brzkému odletu při cestě zpět a dobře naplánujte svou cestu na letiště.

 

Letenky Dublin
Letenky Dublin
Irsko (Dublin) z Bratislavy na víkend za 880 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!