Levných letenek do Dublinu můžete využít k návštěvě Irska. Na prodloužený víkend středa – neděle vás letenky vyjdou na 1318Kč (letenky tam i zpět, vč. všech poplatků), na víkend pátek – neděle pak na 1482Kč. Inspirací vám může být cestopis naší čtenářky “Víkendový roadtrip po Irsku“, kterých bych doporučil i z vlastní zkušenosti – zvolili jsme při cestě po Irsku podobnou trasu. Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady s cestou spojené. Irsko je poměrně drahou destinací. Pokud potřebujete co nejvíce ušetřit, je rozumné jet ve 4 lidech, vychází tak lépe ubytování i případný pronájem auta. Nakupovat se vyplatí ve velkých supermarketech.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Praha – Dublin – Praha zakupte přímo na webu Ryanair.com

 

Na prodloužený víkend datum 24. – 28. ledna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Na víkend datum 26. – 28. ledna. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Prahy do Irska
Letenky z Prahy do Irska

 

 

Irsko (Dublin) z Prahy na prodloužený víkend za 1318Kč (nebo na víkend za 1482Kč)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!