Levných letenek do Dublinu z Bratislavy můžete využít k návštěvě Irska. Termínů je celá řada, včetně víkendového pobytu sobota – neděle. Inspirací vám může být cestopis naší čtenářky “Víkendový roadtrip po Irsku“, kterých bych doporučil i z vlastní zkušenosti – zvolili jsme při cestě po Irsku podobnou trasu. Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Ještě před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady s cestou spojené. Irsko je poměrně drahou destinací. Pokud potřebujete co nejvíce ušetřit, je rozumné jet ve 4 lidech, vychází tak lépe ubytování i případný pronájem auta. Nakupovat se vyplatí ve velkých supermarketech. Pokud se rozhodnete pro čistě víkendový termín, věnujte zvýšenou pozornost tomu, že přílet je v sobotu odpoledne a návrat v neděli ráno. Pokud má někdo v plánu projít si centrum a vyzkoušet pravou irskou hospodu (z vlastní zkušenosti mohu doporučit), bude to stačit (a silnější nátury to mohou vzít rovnou na letiště 🙂 ). V jiném případě bych spíše doporučoval jet na prodloužený víkend.

 

Všechny hotely na víkendové datum, naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Bratislava – Dublin – Bratislava na datum 27. – 28. ledna zakupte přímo na webu Ryanair.com. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Letenky z Bratislavy do Dublinu
Letenky z Bratislavy do Dublinu


Irsko (Dublin) z Bratislavy na víkend za 1020Kč (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!