Indie

Poměrně netypicky tady pro vás máme akční letenky do Indie za parádní cenu. Za 9 990 Kč vás aerolinka Alitalia dopraví do města Dillí a zpět. Odlétat budete z Prahy, na cestě tam i zpět vás čeká jeden přestup v Římě (při cestě tam mnohdy delší, budete tak mít možnost prohlídky hlavního města Itálie). V ceně letenek už máte zahrnutá dvě příruční zavazadla i dvě odbavená zavazadla do 23 kg. Aktuálně jsou dostupné termíny v květnu a červnu. Největší země jižní Asie je pak tak rozmanitá, že si zde každý najde to svoje. Našeho průvodce městem Dillí naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy od cestovní kanceláře do Indie naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou si sjednejte kvalitní cestovní pojištění. Bez něj totiž všechna případná ošetření zaplatíte z vlastní kapsy (a většinou nepůjde o zrovna nízkou částku). Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, přesto před nákupem letenek nezapomeňte udělat alespoň přibližnou kalkulaci očekávaných nákladů na celou dovolenou. Započítejte již zmíněné cestovní pojištění, transfery z/na letiště i ubytování. Obecně je Indie levnější než ČR, ceny ale (zejména na turistických místech) začínají pomalu stoupat. Pokud je ale vaším cílem low cost pobyt, v Indii to nebude problém. Výrazně ušetříte smlouváním. Pro cesty do Indie potřebujete cestovní pas a vízum, které získáte online zde.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na první rezervaci přes web Airbnb. Ubytování lze rovněž domlouvat až přímo na místě, podle nás je však lepší mít alespoň pro prvních pár dnů ubytování zajištěné, ať máte čas se v klidu aklimatizovat. Při hledání ubytování nezapomeňte smlouvat, v Indii je to běžné a opravdu ušetříte.

 

 

Letenky Praha–Dillí (Indie)–Praha můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >>.

 

Indie, Dillí letenky na květen a červen 2020
Letenky do Dillí (Indie)
Indie z Prahy za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!