Ve středeční večer tady pro vás máme akční letenky do Indie s velmi příznivou cenovkou. Za 9 990 Kč vás kvalitní aerolinka Qatar Airways dopraví do města Dillí a zpět. Odlétat budete z Prahy, na cestě tam i zpět vás čeká jeden rychlý přestup v Dauhá. V ceně letenek už máte zahrnutá dvě příruční zavazadla i zavazadlo do 30 kg do podpalubí. Vybírat můžete z mnoha termínů od ledna do března 2021. Druhá nejlidnatější země světa je pak tak rozmanitá, že si zde každý najde to svoje. Našeho průvodce městem Dillí naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy od cestovní kanceláře do Indie naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou si určitě sjednejte kvalitní cestovní pojištění. Bez něj totiž případná ošetření zaplatíte z vlastní kapsy (a obvykle se nebude jednat o nízkou částku). Přehledné online srovnání všech dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Pro cesty do Indie potřebujete cestovní pas a vízum, které získáte online zde.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte udělat kalkulaci očekávaných nákladů na celou dovolenou. Započítejte již zmíněné cestovní pojištění, transfery z/na letiště, ubytování i stravování. Obecně je Indie levnější než Česká republika, i když na turistických místech ceny pomalu začínají stoupat. Pokud je ale vaším cílem low cost cestování, v Indii to nebude problém. Výrazně ušetříte hlavně smlouváním.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na vaši první rezervaci přes Airbnb. Ubytování lze rovněž domlouvat až přímo na místě. Při hledání ubytování nezapomeňte smlouvat, v Indii je to běžné a opravdu ušetříte.

 

 

Letenky Praha–Dillí (Indie)–Praha můžete zarezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů zde >>

 

letenky Indie Qatar Airways
Letenky z Prahy do Indie, leden až březen 2021
Indie z Prahy za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!