Dokážete si představit lepší místo pro rozloučení s prázdninami, než Ibizu :)? Díky kombinaci levných letenek je nyní možné podniknout tento výlet i z Prahy (levné letenky, které většinou na Ibizu nabízíme, jsou Lipska). A co víc, tato kombinace umožňuje těm z vás, co o to máte zájem, nákupy v Milánu a návštěvu jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, Bruggy

 

Trasa nás totiž povede po těchto městech: Praha – Milán, Milán – Ibiza, Ibiza – Brusel a Brusel – Praha. Může se to zdát dost bláznivé, ale spoje vám dobře navazují a je to snadnější , než to na první pohled může vypadat.

Zakoupit si tedy musíte tyto letenky:

Praha – Milán v termínu čt 27.08.2015 za 999Kč na Wizzair.com

Milán – Ibiza v termínu čt 27.08.2015 za 680Kč na Ryanair.com

Ibiza – Brusel v termínu 31.8.2015 za 1579Kč na Ryanair.com

Brusel – Praha v termínu 31.8.2015 za 789Kč na Ryanair.com

 

Všechny letenky vás tak vyjdou na 4048Kč, pokud máte členství Wizz (co je členství wizz naleznete zde). Pokud patříte mezi ty, co rádi objevují levně svět, doporučoval bych si dovolenou prodloužit a do Milána odletět o den dříve (letenka je dražší jen o 300Kč) a strávit den v Miláně. Jen počítejte s tím, že jak doprava z letiště, tak ubytování, je poměrně drahé. Proto bych spíš než Booking doporučoval pronájem bytu u místních přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon.

 

Při zpáteční cestě pak můžete využít zastávky v Bruselu a poslední letenku si nakoupit např. o 3 dny později. Cena se liší jen o několik Eur a z vlastní zkušenosti mohu tuto zastávku doporučit. Samotný Brusel mě příliš neoslnil, ale přímo z letiště si můžete zakoupit lístky do města Bruggy, přes Flibco.com kdy zpáteční jízdenka začíná na 10€. Pokud byste si chtěli výlet ještě rozšířit, doporučuji Ghent (dle mého neméně hezké město) a pro skutečné dobrodruhy je tu ještě možnost navštívit Amsterdam. Po Belgii totiž jezdí Megabus a tak je reálné zakoupit jízdenku Brussel – Amsterdam za 1€.  Sám jsem si tuto trasu objel a je to mnohem pohodlnější, než to může vypadat.

 

Pokud jedete na Ibizu za noční zábavou, doporučoval bych Camping San Antonio. K moři to máte 200 metrů, k zastávce autobusu do Sant Antoni 10 minut a 5 minut pěšky od klubů Eden Bar a Es Paradis. Nabízí bazén, bezplatný Wi-Fi hotspot a kuchyňskou část. K dispozici je též kulečník a fotbálek.

ibiza levné ubytování

 

Všechny hotely v tomto termínu, srovnané od nejlevnějších za 2 osoby, naleznete zde >>

Alternativou je též využít slevu 600Kč na Airbnb.cz

Ibiza z/do Prahy na konci prázdnin za 6700Kč! (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

2 komentáře u „Ibiza z/do Prahy na konci prázdnin za 6700Kč! (letenky + pobyt)

 • 29.6.2015 (19:16)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,nemohu na stránkách ve vyhledávání letenek najít Mallorcu a zjistit tak kam je přílet abych poté našla vhodný hotel….Nějaká rada prosím?

  Reagovat
  • 29.6.2015 (20:05)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, odlet z Milána je v 07:50, přílet na Ibizu 09:50. Nicméně bych doporučoval nejdřív nakoupit letenky a následně až řešit hotel.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!