Ibiza z Norimberku po celý červenec (včetně státních svátků) za 1350 Kč! (letenky tam i zpět)

Ibiza z Norimberku po celý červenec (včetně státních svátků) za 1350 Kč! (letenky tam i zpět)

Jste vyznavači individuální turistiky a nevadí vám si za dobrou nabídkou kousek popojet? Potom by vás mohly zaujmout levné letenky z Norimberku na Ibizu, které u dopravce Ryanair koupíte za 1 350 Kč. Cena je platná za zpáteční let a během měsíce července je k výběru spousta zajímavých termínů. Ibiza je oblíbenou dovolenkovou destinací, která uspokojí i ty náročnější z vás. Praktické informace o Ibize a tipy na zajímavá místa najdete v našem online průvodci ostrovem. Pokud raději cestujete s podporou cestovní kanceláře, hotové zájezdy na Ibizu naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Španělska musí předložit potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR testu. S platností od 1.2.2022 Španělsko uznává potvrzení o očkování jen do uplynutí 270 dnů od aplikace poslední dávky. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Norimberku, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete vyrazit za poznáním po ostrově, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Ibize můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Norimberk – Ibiza – Norimberk, například v termínu 5.7. – 12.7. 2022, můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.