Kde zažijete ty nejlepší párty v celé Evropě? Na Ibize! Právě tam se nyní můžete levně podívat díky akčním letenkám aerolinky Eurowings, a to dokonce v hlavní sezóně. Kromě proslulých DJs na vás na Ibize čekají i krásné písečné pláže, čisté moře a řada památek. O místech, jaká rozhodně nevynechat, se víc dozvíte i v našem průvodci. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Při cestách po Evropě sice není nezbytně nutné uzavírat cestovní pojištění, pro jistotu ho ale doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte autobusy společnosti Eurolines nebo Regiojet (Student Agency).

 

Před nákupem letenek si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady –započtěte dopravu z/na letiště, dopravu na místě i stravu. Auto si můžete půjčit přes ověřené stránky Rentalcars, nenechávejte to na poslední chvíli, s předstihem to budete mít levnější.

 

Všechna volná ubytování na Ibize naleznete zde. Pozor, vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně top sezónu, má řada hotelů již zcela vyprodáno. Před nákupem letenek si proto ověřte, že je dostupné ubytování, které vám vyhovuje, ideálně ho i hned rezervujte. Druhou možností je pak vyhledávání přes Airbnb, kde najdete nabídky soukromníků. S využitím naší slevy na vaše první ubytování pak můžete výrazně ušetřit.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Ibiza–Vídeň na termín 13. až 21. srpna rezervujte přímo na stránkách Eurowings. Tento termín si můžete ještě prodloužit (12. až 21. srpna) či zkrátit (17. až 21.srpna). Požadovaný termín vyberete na stránkách aerolinky. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce, cena je vyšší, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Ibiza
Letenky Ibiza
Ibiza z Vídně o letních prázdninách za 1290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!