Pokud vás zaujal včerejší tip na levnou Ibizu o letních prázdninách přes státní svátky, ale Berlín je pro vás příliš daleko, můžete využít levných letenek z Vídně na stejný datum. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře, naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte jak s nákupem letenek, tak ubytování. Ibiza je top letní destinace a později už levné ubytování stěží seženete (pokud si nejste jistí, zda budete mít volno, berte ubytování s možností storna zdarma)

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Ibize, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. 

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. To bývá výhodnější. Opravdu bych to nedoporučoval odkládat a pokud nevíte jistě, zda nakonec pojedete, vemte něco s možností stornování zdarma. Všechny hotely na názorné datum naleznete zde. Nejlevněji vychází toto ubytování, které je i dobře hodnoceno.  Pokud preferujete All Inclusive, tak dobře vychází tento hotel. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí, někdo upřednostnuje klid, jiný bujarý noční život.

 

 

Letenky Vídeň – Ibiza – Vídeň zarezervujte přímo na webu Ryanair například na datum 5. – 8. července.

 

Levné prázdninové letenky na Ibizu
Levné prázdninové letenky na Ibizu
Ibiza z Vídně na 4 dny o letních prázdninách v prodlouženém víkendu přes státní svátky za 4280Kč (nebo s ALL INCLUSIVE za 7150Kč)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!