Ibiza v srpnu z/do Prahy na 9 dní za 4590Kč (letenky + ubytování)

Ibiza v srpnu z/do Prahy na 9 dní za 4590Kč (letenky + ubytování)

V dnešním tipu se společně podíváme na to, jak na nejlevnější možnou dovolenou na Ibize v srpnu. Dosáhneme toho kombinací včasného nákupu, ubytování ve velkém apartmánu a slevového kupónu na ubytování. Odlet i přílet bude z Prahy, s pohodlným přestupem v Bruselu. Tento tip je vhodný zejména pro skupinku 8 přátel. Ubytováni budete 3km od Sant Antoni a 1km od vyhlášené pláže Cala Salada. K dispozici  je gril, bazén a za poplatek je možný i pronájem auta, či motorek.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Všechny letenky nakupte na Ryanair.com (návod)

1/ Letenky Praha – Brusel nakupte na 17.8. za 829

Akční letenky

2/ Letenky Brusel – Ibiza nakupte na 17.8. za cca 870Kč

Akční letenky

3/ Letenky Ibiza – Brusel nakupte na 25.8. za cca 1100Kč

Akční letenky

4/ letenky Brusel – Praha nakupte na 25.8. za cca 950Kč (spoj v 19:10)

Akční letenky

V ceně máte dvě příruční zavazadla, velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Ceny letenek jsou konečné, včetně všech poplatků. Letenky i ubytování si domluvte zároven. Náš web je velmi navštěvovaný a je pravděpodobné, že ubytování bude rychle obsazeno, případně i stoupnou s obsazeností ceny letenek. Proto napište hostiteli, domluvte se s ním a jakmile budete domluveni, nakupte letenky. Pak na ubytování teprve zašlete zálohu.

Ubytování v hotelech je příliš drahé a zvolíme služby AirBnb. Jde o službu, kdy vám místní pronajmou dům či byt za lepších podmínek, než hotel.

Nejdříve se zaregistrujte přes náš slevový kod a získáte zdarma 482 – 600Kč slevu na váš první pobyt >> (dle kurzu dolaru)

Následně si vyberte některé z těchto ubytování >>

Nejlevněji vychází Cala Salada 8PAX Apartment za 7248Kč/9 dní pro 8 lidí. Z této ceny se ještě odpočítá sleva ze slevového kuponu.

Akční letenky