Letecká společnost Condor uvolnila do prodeje letenky na Ibizu o letních prázdninách za 100€, tedy cca 2700Kč. Za podobnou cenu je seženete přes Levnocestování i později, ale Ibiza je poměrně malý ostrov a obsazenost v plné sezóně dosahuje 97%. Jinak řečeno, pokud chcete o letních prázdninách na Ibizu za rozumné peníze, musíte řešit ubytování i letenky už nyní, protože cenově dostupné ubytování bude později vyprodané (a cena letenek už více neklesne).

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, nebo vlastním automobilem. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

 

Zároven s nákupem letenek si zajistěte ubytování. At se vám nestane, že utratíte peníze za letenky a následně nebudete mít kde bydlet. Jak už jsme zminoval, hlavní problém není, jak se na Ibizu levně dostat, ale sehnat tam cenově dostupné ubytování.

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com. Za nejnižší cenu jsou v tuhle chvíli (28.3.) dostupné termíny:

Odlety: 7., 14., 21., 28. července a 4., 11., 18. srpna

Přílety: 21., 28. července a 11., 18., 25. srpna

 

Ibiza

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >> Odbavené zavazadlo je možné za příplatek 20€.

 

K ubytování můžete využít Booking.com, nicméně ceny jsou tam dost vysoko. Rozumější je tedy využít služeb Airbnb, kdy vám svůj byt, nebo dům pronajmou místní. Zde můžete navíc získat na toto ubytování 500Kč slevu (na jednoho člověka, takže pokud by vás jelo více, můžete čerpat slevu víckrát).

 

Nejlépe na mě působí tento byt za 21644Kč až pro deset lidí na týden. Vypadá vážně luxusně. Nezapomente si ale přes email ověřit jeho dostupnost ve vámi vybraném termínu a až poté zakupujte letenky. Pokud by se vám povedlo vytvořit skupinku deseti lidí a zarezervovat tento byt, vyjde vás letenka + pobyt na Ibize pouze na 2700 + 2100Kč (po uplatnění 500Kč slevy), tedy 4800Kč. Dostupnost ověřte na rent6bnb@gmail.com (v angličtině či španělštině).

 

Ibiza ubytování 1 Ibiza ubytování 2 Ibiza ubytování 3

 

 

 

Ibiza na 8 dní v červenci a srpnu za 4800Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!