Prázdninové letenky na Ibizu z Vídně ještě více zlevnily a nyní jsou k dostání za skvělých 59,9€, tedy cca 1540 Kč. A to včetně termínu přes červencové svátky, který patří k nejžádanějším. Cena je konečná za let tam i zpět, včetně všech poplatků. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře, naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte jak s nákupem letenek, tak ubytování. Ibiza je top letní destinace a později už levné ubytování stěží seženete (pokud si nejste jistí, zda budete mít volno, berte ubytování s možností storna zdarma).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Ibize, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. 

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. To bývá výhodnější. Opravdu bych to nedoporučoval odkládat a pokud nevíte jistě, zda nakonec pojedete, vemte něco s možností stornování zdarma.

 

 

Letenky Vídeň – Ibiza – Vídeň zarezervujte přímo na webu Ryanair například na datum 3. – 10. července. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Levné letenky z Vídně na Ibizu
Levné letenky z Vídně na Ibizu
Ibiza o letních prázdninách i přes státní svátky za 1540 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!