Letošní červencové svátky věrozvěstů a upálení Jana Husa vycházejí naprosto ideálně na prodloužený víkend čtvrtek – neděle a velká část čtenářů toho bude chtít využít ke své dovolené. Jednou z nejlepších možností je pak dovolené na Ibize, kam se díky akčním letenkám dostanete už za zhruba 1500Kč. Letět můžete i na delší dobu, letenky vás vyjdou ještě o něco levněji. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Ibizu přes cestovní kanceláře, naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte jak s nákupem letenek, tak ubytování. Ibiza je top letní destinace a později už levné ubytování stěží seženete (pokud si nejste jistí, zda budete mít volno, berte ubytování s možností storna zdarma)

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Odlet bude z Berlína. Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Ibize, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. 

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. To bývá výhodnější. Opravdu bych to nedoporučoval odkládat a pokud nevíte jistě, zda nakonec pojedete, vemte něco s možností stornování zdarma. Všechny hotely na názorné datum naleznete zde. Nejlevněji vychází toto ubytování, které je i dobře hodnoceno.  Pokud preferujete All Inclusive, tak dobře vychází tento hotel. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí, někdo upřednostnuje klid, jiný bujarý noční život.

 

 

etenky Berlín – Ibiza – Berlín zarezervujte přímo u dopravce na Ryanair.com. Já pro názornost vybral datum 5. – 8. července, ale vybere si dle svých preferencí. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Ibizu
Levné letenky na Ibizu
Ibiza na 4 dny o letních prázdninách v prodlouženém víkendu přes státní svátky za 3950Kč (nebo s ALL INCLUSIVE za 6850Kč)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!