K návštěvě Hongkongu lákají akční letenky z Vídně od společnosti Air China. Nemusí zůstat ale pouze u něho, navštívit můžete i nedaleké Filipíny, kam se seženete letenky jen za několik tisíc (Cebu Pacific odsud létá i přímo na Cebu, což je myslím rozumnější volba, než Manila). I samotný Hongkong je ale velmi zajímavý a až mě mrzelo, že jsme měli na prohlídku pouze jeden den. K dispozici je navíc v tuto chvíli i termín přes Vánoce, který patří tradičně k nejdražším v roce.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, např. víza, cestu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování atd.

 

K ubytování volte bud Booking, nebo využijte naší slevy 725Kč na první ubytování a ubytujte se přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině, jedinou podmínkou je, že první ubytování bude dražší jak 1500Kč. Také jsme bydleli přes Airbnb a doporučil bych to všem.

 

Jedli jsme předpřipravené jídlo ze supermarketů, bylo chutné a levné.Určitě bych nevynechal lanovku s proskleným dnem, je to trochu adrenalin, ale super zážitek :).

 

V případě, že budete chtít spojit pobyt s návštěvou Filipín, tak letenky nakupte na CebuPacific co nejdříve. Letěl bych přímo do Cebu, noc tam strávil a vyrazil dále. Třeba na Bohol, který není daleko.

 

 

Letenky Vídeň – Hongkong – Vídeň můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky do Hong Kongu
Levné letenky do Hong Kongu

 

Hongkong z Vídně i přes Vánoce za 10290Kč! (letenky tam i zpět, mnoho termínů)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!