Na trhu se objevily hned dva zájezdy na Kapverdské ostrovy za skvělou cenu. Za 9-denní pobyt se snídaní zaplatíte 10890 Kč, s All Inclusive ve 4* skvěle hodnoceném hotelu pak 14690 Kč. Více bych vám doporučoval dražší ze zájezdů, získáte nejenom All Inclusive, ale hotel je i lépe hodnocený (na Invii získal 9 bodů z 10) a o třídu kvalitnější. V případě zájmu si velmi pospěšte s nákupem, za podobnou cenu nebude mít tip dlouhého trvání.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Dovolenou v hotelu Central se snídaní za 10890 Kč můžete zarezervovat zde >> (a recenze naleznete zde)

Dovolenou v hotelu Oa Belorizonte můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

 

 

HIT! Zájezdy na Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní od 10890 Kč! (přes CK)

3 komentáře u „HIT! Zájezdy na Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní od 10890 Kč! (přes CK)

 • 13.3.2019 (14:41)
  Trvalý odkaz

  Proč nedáváte odkazy přímo na cestovní kancelář, ale na provizní prodejce jako je INVIA a DOVOLENA.cz, Myslím si, že je vždy lepší zájezd koupit přímo u pořadatele zájezdu a nekrmit tak provizní prodejce.

  Reagovat
  • 13.3.2019 (14:51)
   Trvalý odkaz

   Cena je stejná, at to koupíte na Invii, Dovolena, nebo přímo u CK. Z prodeje máme procento provizi a z provizí je placen provoz tohoto webu. Samotná reklama by to neufinancovala, jenom rozesílka emailů stojí 6 tisíc měsíčně.

   Reagovat
   • 14.3.2019 (11:15)
    Trvalý odkaz

    Ok chapu, ma osobni zkusenost s invia je velmi spatna, v pripade reklamace se o vas nepostaraji a vyrizeni nechaji na vas a poradatelske ck, ackoli maji povinnost reklamaci vyridit s ck oni. Seberou pouze provizi ze zajezdu, ktera neni mala, a pak ” kliente, postarej se sam” Za me je tedy vzdy lepsí zakoupit zajezd u poradatelske ck. Je to jen muj nazor, jen mluvim z vlastni zkusenosti.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!