Skvělou nabídku právě přinášíme pro všechny cestovatele, kterým nevadí odlety na poslední chvíli! Pokud využijete našeho tipu, můžete v termínu 3.10. – 9.10.2021 strávit příjemných 7 dní v tureckém letovisku Alanya. Dovolenou organizuje cestovní kancelář a za cenu 5 990 Kč se vám postará o ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a k ruce vám bude česky hovořící delegát. Hotel Monte Carlo leží 60m od písčité pláže a lehátka i slunečníky jsou hostům k dispozici zdarma. Pro praktické informace a tipy na zajímavá místa navštivte našeho online průvodce Tureckem . 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující do Turecka musí vyplnit příjezdový formulář.  Všichni cestující se musí prokázat negativním výsledkem PCR testu ( ne starším než 72 hodin) nebo negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 48 hodin).  Negativní test nemusí předkládat očkovaní cestovatelé (pokud od poslední dávky očkování uplynulo 14 dní) nebo cestovatelé, kteří prodělali onemocnění covid-19 a mají potvrzení (v uplynulých 180 dnech).

Dovolenou v hotelu Monte Carlo můžete rezervovat prostřednictvím tohoto odkazu >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>)

HIT! Turecko z Prahy na 7 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 5990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!