Díky chybě prodejce jsou dostupné letenky z Berlína do Thajska a zpět za 150€! Cena jízdenek z Prahy do Berlína a zpět je přitom kolem 700Kč. S nákupem jízdenek, hotelů atd. několik dní vyčkejte, je možné, že vám letenky vystaveny nebudou. V tuhle chvíli je to tak 50:50 :). Nicméně pokud bude objednávka stornována, peníze vám vrátí zpět na účet a za pokus tedy nic nedáte. Platte ihned kartou, jakmile vám přijde eticket, máte velkou šanci, že se do Thajska za tuto cenu podíváte. Tento tip bych doporučil alespon mírně pokročilým čtenářům, kteří vědí, co znamená chybový tarif. Platnost bude v minutách.

 

<

 

Letenky hledejte přes Kayak.de a následně zakupte přes edreams.de.

 

Letenky do Thajska

 

 

 

Důležité upozornění: i pokud vám přijde potvrzení na email, zdaleka není vyhráno a s nákupem autobusů, ubytováním a boucháním šampanského bych ještě tak týden vydržel.

Jde o chybu u prodejce (ne aerolinky), ty většinou bývají stornovány. Prodejce to automaticky potvrdí, ale jakmile by mělo dojít k reálnému prodeji, tak jim dojde, že jde o chybu a transkaci zruší. Proto tyto chybové tarify na levnocestování nedávám, je zbytečné lidi plašit, když je minimální šance, že to projde. V tomhle případě lidem po zakoupení chodili i etickety a tam už šance, že akce uznána bude, je větší. A za pokus to stojí, zvlášt vzhledem k tomu, že člověk nic neriskuje. Ale pořád je to jen šance, proto s nákupem jízdenek do Berlína a hotelů ještě čekejte.

 

HIT! Thajsko za 4050Kč! (cena za obě letenky)
Štítky:            

3 komentáře u „HIT! Thajsko za 4050Kč! (cena za obě letenky)

 • 17.5.2016 (21:02)
  Trvalý odkaz

  Když vidím v rezervaci confirmed, tak to opravdu 100% platí a už to nezruší?

  Reagovat
  • 18.5.2016 (7:25)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   ještě zdaleka není vyhráno a s nákupem autobusů, ubytováním a boucháním šampanského bych ještě tak týden vydržel.

   Jde o chybu u prodejce (ne aerolinky), ty většinou bývají stornovány. Prodejce to automaticky potvrdí, ale jakmile by mělo dojít k reálnému prodeji, tak jim dojde, že jde o chybu a transkaci zruší. Proto tyto chybové tarify na levnocestování nedávám, je zbytečné lidi plašit, když je šance, že to projde, minimální. V tomhle případě lidem po zakoupení chodili i etickety a tam už šance, že akce uznána bude, je. A za pokus to stojí, zvlášt vzhledem k tomu, že člověk nic neriskuje. Ale pořád je to jen šance, proto s nákupem jízdenek a hotelů ještě čekejte.

   Reagovat
 • 8.6.2016 (18:33)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, moc dekuji, povedlo se to 😉
  Letim s Air Serbia do Bangkoku s prestupem v Belehrade vic jak 12 hodin v noci a pak z Belehradu ETIHAD AIRWAYS. V letence je napsano ze cela cesta je operated by Air Serbia.Mam na neco narok?(myslim Obcerstveni a letistni salonky zdarma pri prestupu) Predem dekuji za odpoved

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!