Na akční letenky z Berlína vás budeme lákat i v našem dalším tipu. Za skvělých 7 690 Kč pořídíte zpáteční lety do Bangkoku a to v mnoha termínech od začátku tohoto listopadu až do konce března 2022. Ať už se rozhodnete pro odpočinkovou dovolenou, nebo vyrazíte za poznáním, Thajsko vás jistě nezklame. Tato „země úsměvů“, jak se jí někdy přezdívá, uspokojí i náročné cestovatele. Těšit se můžete z průzračného moře, sněhobílých pláží i adrenalinu v džungli. Záleží pouze na vás, jak si pobyt naplánujete. Pokud dáváte přednost dovoleným s cestovní kanceláří, můžete si vybrat ten pravý pobyt pro vás na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Termíny letů jsou uvolněny na dlouhé období dopředu a nikdo z nás bohužel neví, jaké podmínky pro vycestování budou právě v platnosti. Momentálně však platí, že každý cestující je povinen se po vstupu do Thajska podrobit karanténě. Pro očkované osoby je délka izolace 7 dní, pro neočkované je povinnost zůstat v karanténě 10 dní. Doporučujeme vám před odletem sledovat aktuální informace na webu MZV.

TIPY PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální turistiku a ještě s ní nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou je určitě důležité si sjednat cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>> Před cestou si rozhodně nezapomeňte spočítat veškeré související náklady jako dopravu do Berlína, ubytování, MHD v Thajsku, pronájem dopravního prostředku nebo jídlo. Do Berlína se z Prahy dostanete pohodlně s dopravci Flixbus nebo RegioJet.

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking. O něco levněji může vyjít ubytování v soukromí, které můžete rezervovat na stránkách Airbnb. V každém případě doporučujeme vyhledat možnosti s bezplatným stornem, jelikož nikdo z nás dopředu neví, jak se bude situace kolem pandemie vyvíjet a jaké podmínky budou v době odletu aktuálně v platnosti.

Akční letenky na trase Berlín – Bangkok – Berlín, v mnoha termínech od listopadu do konce března, zakoupíte na webu českého prodejce pod tímto odkazem.

HIT! Thajsko z Berlína z 7690 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!