Akčních letenek společnosti  UIA můžete využít snad k nejlevnější dovolené v Thajsku. Za letenky tam i zpět totiž zaplatíte pouze 7349Kč, což je opravdu skvělá cena. I když je nyní termínů celá řada, s případným nákupem bych si doporučoval velmi pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění na Thajska je v podstatě nutné, protože jinak musíte platit z vlastní kapsy a jsou to velké částky (pár stehů a antibiotika po pádu z motorky kamaráda vyšlo na cca 10.000Kč). Stejně ale počítejte s tím, že většina úkonů se hradí hotově a až zpětně vám to pojištovna proplatí. Je proto rozumné mít sebou dostatečnou finanční rezervu. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Budapešti se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady. Jídlo, motorku (či jinou dopravu), pojištění, ubytování a případné vstupy, nebo aktivity.  Thajsko není drahou destinací, ale i tak je třeba s tím počítat. Nás ve dvou lidech vyšel den na zhruba 1000Kč, ale jde to samozřejmě i o něco levněji, nebo mnohem dráž. Vždy záleží na vašem itineráři a míře luxusu, na kterou si potrpíte. Nám stačilo místní jídlo a čisté místo na přespání, atrakce pro turisty celkově moc nevyužíváme.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale v tom případě bych doporučoval si přečíst na Bookingu/Tripadvisoru recenze a porovnat ceny.

 

 

Nejlevněji nakoupíte letenky přímo na webu FlyUIA. O něco dráž je můžete koupit u českého prodejce, čímž získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Získáte také přehlednější kalendář termínů. Letenky u českého prodejce můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů>>

 

Nejlevnější letenky do Thajska
Nejlevnější letenky do Thajska
HIT! Thajsko z Budapešti za 7349Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!