Mimořádně výhodná nabídka superlastminute dovolené na ostrov Lesbos se nyní objevila na Travelportal. Za dovolenou, která obsahuje obě letenky, 12 dní v hotelu, transféry na místě a služby delegáta, zaplatíte pouhých 5990Kč! Pokud se pro tuto dovolenou rozhodnete, je třeba jednat opravdu rychle. Pokud ne, dál sledujte web Levnocestování :). Pečlivě sledujeme ceny všech dovolených i letenek a na ty nejzajímavější tipy, vás ihned upozorníme.

 

Dovolenou na ostrově Lesbos můžete zakoupit zde >>

 

1lesbos

 

HIT – Sleva 68%! 12 dní na ostrově Lesbos za 5990Kč! (odlet Praha)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *