Vynikající nabídka se objevila před malou chvilkou na Invii. Santorini na 12 dní s odletem z Prahy, Brna či Ostravy za 8490Kč. Je to skvělá cena, protože obvykle podobné dovolené neklesají o prázdninách pod 10 tisíc. Zájezd je klasicky přes cestovní kancelář, tedy v ceně máte letenky, dopravu na místě, ubytování a služby delegáta. Pokud by toto ubytování bylo obsazeno, jsou ještě dvě jiné možnosti hotelů o 500 dražších. S případným nákupem si pospěšte, platnost bude v minutách. Průvodce po Santorini naleznete zde.

 

<

 

Dovolenou v Ira studios za 8490Kč můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

Dovolenou ve Vila Vivi za 8990Kč můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

Dovolenou ve Vila Lefteris za 8990Kč můžete zarezervovat zde >> (a přečíst recenze)

 

Mal

 

 

HIT! Santorini z Prahy, Brna či Ostravy ve výborně hodnoceném hotelu s bazénem na 12 dní za 8490Kč (přes CK)

2 komentáře u „HIT! Santorini z Prahy, Brna či Ostravy ve výborně hodnoceném hotelu s bazénem na 12 dní za 8490Kč (přes CK)

 • 19.7.2016 (17:28)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, na vaše četné rady 🙂 jsme si letos vybrali poprvé ubytování přes Airbnb a v neděli vyrážíme. Jenom se nikde nemohu dočíst zda je třeba něco ubytovateli při příjezdu předložit (fakturu, voucher), abychom tam nepřijeli a neměli potřebný dokument. Nebo stačí-li občanka, která je shodná se jménem objednávajícího. Díky, Petra.

  Reagovat
  • 19.7.2016 (18:58)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, stačí podat ruka :). Stejně se s ním budete domlouvat na čase příjezdu, jak vám předá klíče atd., tedy se nic nepředkládá. Tedy alespon já to nikdy nedělal :).

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!