invia hotel rhodos

Vyhlížíte zajímavou nabídku na dovolenou na poslední chvíli? Za 6 990 Kč si můžete užít parádní 9denní dovolenou na ostrově Rhodos. Pobyt ve fantastickém 4hvězdičkovém hotelu s all inclusive stravou běžně stojí výrazně víc. Cestovní kancelář vám zajistí kompletně vše: zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z/na letiště v cílové destinaci, služby českého delegáta, moderní ubytování v hotelu určeném pouze pro dospělé a stravování formou all inclusive. Našeho průvodce po ostrově Rhodos s tipy na výlety pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Pozor, Řecko požaduje předložení negativního testu na Covid-19. Otestování je možné například na letišti, výsledek obdržíte do 24 hodin. I nadále je pak vaší povinností odeslat online formulář, a to nejpozději 24 hodin před odletem. Podrobnější informace o formuláři a postup vyplnění naleznete v článku Cestování do zahraničí a Covid.

Vzhledem k termínu odletu (zítra) je proto třeba CK kontaktovat co nejdříve a domluvit s nimi podrobnosti. Opravdu rychle pak případně musíte jednat i v případě testu a formuláře.

 

 

Dovolenou v hotelu White Dreams Resort můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd white dreams
Zájezd na Rhodos na 9 dní s all inclusive, White dreams Resort, Invia
HIT! Rhodos z Prahy na 9 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 6990 Kč! (přes CK)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!