Velmi levných letenek z Vídně za 89€ můžeme využít k dalšímu levnocestovatelskému tipu a společně s ubytováním se dostaneme na částku 4000Kč za 8 denní dovolenou na Rhodosu. To je vzhledem k termínu skvělá cena a s případným nákupem bych si tak velmi pospíšil (v ceně máte i 23kg zavazadlo). Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kancelář, tak můžete vybírat zde.

 

<

 

Důkladného průvodce po Rhodosu, naleznete zde. Zajímat by vás mohly i cestopisy našich čtenářů „Okružní cesta po Rhodosu“ a „Za plážovým odpočinkem…„. 

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídlo atd. Zvýšenou pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně.

 

 

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň na termín 22. – 29. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

ceně máte odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Nejlépe se k hotelu dostanete a ostrov poznáte v půjčeném autě. Využít můžete např. služby Rentalcars.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Anthula Sun, který je ale skvěle hodnocen. Alternativou je zapůjčení auta, ostrov si projet a ubytování brát při cestě. Nebo využít toho, že máte v ceně odbavené zavazadlo a jet stanovat :).

 

 

 

HIT! Rhodos z Vídně na 8 dní za 4 tisíce! (letenky + ubytování)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *