Hit! Rhodos v červnu na 8 dní za 2850Kč! (nebo za 5600Kč s ALL INCLUSIVE)

Hit! Rhodos v červnu na 8 dní za 2850Kč! (nebo za 5600Kč s ALL INCLUSIVE)

Pokud toužíte po velmi levné dovolené u moře a nevadí vám termín v polovině června, kdy jsou ceny nižší než v hlavní sezóně, mohl by vás zaujmout dnešní tip na levnocestování. Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně a cena 2850Kč zahrnuje jak letenky včetně všech poplatků, tak ubytování v dobře hodnoceném hotelu s bazénem. Termínů je k dispozici více, já pro názornost vybral 14. – 21. červen. Protože část čtenářů preferuje pobyty s All Inclusive, popíši i tuto variantu. 

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Vídeň – Rhodos – Vídeň za 59€ zakupte zde >>

Letenky na Rhodos

Pokud dáváte přednost hotelu s All Inclusive, ceny začínají na 8000Kč za 2 osoby, tedy 4000Kč za jednu osobu v hotelu Loutanis. Společně s letenkou za cca 1600Kč tak za dovolenou zaplatíte 5600Kč. Zvážil bych ale i variantu trochu si připlatit a vybrat si hotel s lepším hodnocením. Osobně bych preferoval hotel Marathon.

Rhodos s All inclusive

Pokud na All Inclusive nikterak netrváte, výpis hotelů naleznete zde >>

Už nejlevnější hotel Afandou Sky za 2400Kč (tedy 1200Kč za osobu na týden) vypadá velice rozumně v poměru cena/výkon.

Rhodos

Pokud byste jeli ve větší skupině, lze ještě více ušetřit přes AirBnb pronájmem vily, nebo lodě. Slevový kupon na 820Kč získáte zde >>

Osobně bych doporučoval zapůjčit si auto, srovnání všech půjčoven nalezenete zde. Autobusem se k hotelu z letiště dostanete zhruba za 100Kč.