V dnešním tipu na výhodné levnocestování navštívíme z Prahy Milán, Pisu a Řím, s návratem opět do Prahy. Cena je tak výhodná z toho důvodu, že budeme využívat kombinace levných letenek a jízdenek v akci za 1€. S nákupem bych doporučoval neotálet, míst je za tuto cenu jen několik a rychle zmizí. V každém městě budete mít dostatek času na prohlídku a jelikož jsem většinu z toho sám navštívil, i vám tento výlet trošku závidím :). Jel bych hned také, ale plánů je hodně a času málo :(.

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Důležité upozornění: Protože se plán cesty skládá z kombinace letenek a jízdenek, ověřte si před nákupem, že jsou ještě dostupné všechny letenky a jízdenky za uvedenou cenu. S obsazeností bude cena stoupat a o tento výlet bude mít zájem hodně lidí.

 

 

Akční letenky

 

 

Obě letenky zakupte na EasyJet.com najednou pro všechny účastníky zájezdu. Výrazně tak ušetříte na poplatcích. Kalkulaci provedu pro dvě osoby.

 

Letenky Praha – Milán nakupte na  čtvrtek 19.11. Zpáteční letenky na trase Řím – Praha, nakupte na neděli 21.11. Pokud si nebudete vědět rady s tím jak, neváhejte se zeptat v diskuzi dole, rád vám pomohu.

 

 

Akční letenky

 

 

Cena je za 2 lidi. V ceně je pouze příruční zavazadlo, ale jiné by ani nemělo smysl.

 

Ve čtvrtek přiletíte do Milána a budete mít celé odpoledne a večer na jeho prohlídku. Průvodce Milánem i plán na jednodenní návštěvu naleznete zde >>

 

Všechny hotely na tento den, srovnané dle ceny, naleznete zde >>

 

Druhý den (pátek 20.11) v 6:40 se přesuneme z Milána do města Pisa. Jízdenky nakupte na Megabus za 1€/os.  Na náhledu jsu uvedena 1 libra, pokud chcete platit 1€, přepněte si stránky do německého jazyka (já bohužel německy nemluvím, proto jsem musel použít anglickou verzi, kde jsou uvedeny libry).

 

 

Akční letenky

 

 

Na prohlídku šikmé věže budeme mít celý den, odjezd do Říma bude druhý den (sobota 21.11.) v poledne. Jízdenky nakupte na Megabus za 1€/os.

 

Všechny hotely na tento den, srovnané dle ceny, naleznete zde >>

 

 

Akční letenky

 

 

Na prohlídku Říma pak budete mít celý večer. Pokud by vám to nestačilo, zakupte si zpáteční letenku na pondělí. Hotely v Římě jsou velice levné a letenka vás vyjde ještě o pár korun levněji. Já jsem tuto variantu nedával, protože hodně lidí upřednostnuje víkendové termíny.

 

Průvodce Římem naleznete zde >>

 

Berte v potaz, že ceny za jízdenky a letenky představují jen část nákladů. Další náklady bude představovat strava, případné vstupy,  doprava po městech, na/z letiště, nebo ubytování. Proto si provedte před zakoupením alespon hrubou kalkulaci nákladů.

 

 

Hit! Prodloužený víkend Praha – Milán – Pisa – Řím – Praha za 1500Kč!
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!