Chorvatsko je mezi Čechy stále jednou z nejnavštěvovanějších letních destinací a není se čemu divit. Nádherné pláže, sportovní i kulturní vyžití, srdeční lidé a skvělá kuchyně je sázkou na jistotu při výběru dovolené. Pokud jste v Chorvatsku jako doma, případně máte raději cestování po vlastní ose, tak určitě nepřehlédněte náš dnešní tip na akční letenky z Prahy. Společnost Ryanair uvolnila zpáteční lety do Zadaru v termínu 20.7.2021 – 27.7.2021 za akčních 1360 Kč. Budete tak mít spoustu času si vše zorganizovat. Nezapomeňte se inspirovat v našem online průvodci po Chorvatsku. Jistě vás potěší i srovnání s nabídkou RegioJet. Vlakem strávíte na cestě dlouhých 18 hodin, s našimi letenkami trvá cesta pouhou hodinu a půl.

INFO KE KORONAVIRU: Do Chorvatska lze aktuálně cestovat bez omezení a nutnosti předkládat potvrzení o bezinfekčnosti.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky Praha – Zadar – Praha v termínu 20. 7. – 27.7. 2021 rezervujte na stránkách Ryanair.

HIT! Nejlevnější letenky z Prahy do Chorvatska o letních prázdninách za 1360 Kč! (letenky tam i zpět bez přestupů)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!