Vynikající letenky z Vídně na Mallorku,, kdy za let tam i zpět zaplatíte zhruba 2040Kč, právě nabízí společnost Volotea. V ceně jsou zahrnuty všechny poplatky a tak je to skvělá příležitost k naplánování first minute dovolené, nebo jako dárek Vánocům pro vaše nejbližší. Volný je v tuto chvíli i termín přes státní svátky věrozvěstů a upálení Jana Husa, které patří k nejžádanějším obdobím v roce. S případným nákupem dlouho neotálejte, letenky nebudou mít dlouhého trvání.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency.

 

Před nákupem letenek si  nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete a i cesta k hotelu bude komplikovanější. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům.

 

I když jde o first minute letenky, stejně bych vám doporučoval řešit ubytování co možná nejdříve. Mallorka patří k nejžádanějším destinacím a čím déle budete čekat, tím více budou nejvýhodnější hotely rozebrány. Nejideálnější se mi jeví zamluvit přes Booking nějaký hotel se stornem zdarma již nyní a pokud se během roku objeví nějaká akce na hotely, ubytování zrušit. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování a zvolit AirBnb, vychází to většinou výhodněji.

 

 

Letenky Vienna – Majorca – Vienna rezervujte přímo na Vueling.com. Nejlépe se termíny hledají, pokud kliknete na “View the whole month”

 

Letenky z Vídně na Mallorku
Letenky z Vídně na Mallorku

 

 

HIT! Mallorka o letních prázdninách z Vídně za 2040Kč! (letenky tam i zpět, vč. státních svátků)
Štítky:            

6 komentářů u „HIT! Mallorka o letních prázdninách z Vídně za 2040Kč! (letenky tam i zpět, vč. státních svátků)

 • 16.11.2017 (19:25)
  Trvalý odkaz

  Ubytování na červenec pro 2 + 2 děti (5a10) vychází dost draze (30tis….), myslíte, že později se ještě objeví levnější nabídky?

  Reagovat
  • 19.11.2017 (16:27)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, spíš bych hádal, že ne. Ale zvážil bych ubytování přes AirBnb.

   Reagovat
 • 16.11.2017 (19:48)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  moc děkuji za výborný tip,,ráda bych se zeptala jaký bývá další postup po zaplacení leten..děkuji za odpověď Ivona K.

  Reagovat
  • 19.11.2017 (16:29)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, není zač :). Ted bohužel nevím, jak přesně to myslíte. Pokud myslíte celkově, tak bych s předstihem pořeši i ubytování a případný pronájem auta. Pokud myslíte čistě letenky, tak je to jednoduché. Pár dní před odletem udělejte online checkin a letenky vám přijdou na email :).

   Reagovat
   • 20.11.2017 (18:15)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den…děkuji…myslela jsem jen letenky…jak dlouho dopředu mám provést checkin? Ubytování jsem vyhlédla,auto jsem taky ověřila…poletíme tímto způsobem poprvé..tak nejsem si jistá s přesným postupem s letenkami…ještě jednou díky. Ivona K.

    Reagovat
    • 22.11.2017 (12:26)
     Trvalý odkaz

     Dobrý den, tak to máte jednoduché. Online checkin jde udělat 4 dny až 3 hodiny před odletem, pak vám přijde na email letenka. Pokud máte odbavené zavazadlo, můžete to udělat rovnou na letišti. Měl by vám přijít i email s upozorněním.

     Na letišti je to už jednoduché, s příručním zamíříte rovnou na bezpečnostní kontrolu, se zavazadlem na checkin (kde je bude napsáno na velkých ceduích na letišti).

     Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!