Vynikající letenky z Vídně na Mallorku,, kdy za let tam i zpět zaplatíte zhruba 2040Kč, právě nabízí společnost Volotea. V ceně jsou zahrnuty všechny poplatky a tak je to skvělá příležitost k naplánování first minute dovolené, nebo jako dárek Vánocům pro vaše nejbližší. Volný je v tuto chvíli i termín přes státní svátky věrozvěstů a upálení Jana Husa, které patří k nejžádanějším obdobím v roce. S případným nákupem dlouho neotálejte, letenky nebudou mít dlouhého trvání.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency.

 

Před nákupem letenek si  nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete a i cesta k hotelu bude komplikovanější. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům.

 

I když jde o first minute letenky, stejně bych vám doporučoval řešit ubytování co možná nejdříve. Mallorka patří k nejžádanějším destinacím a čím déle budete čekat, tím více budou nejvýhodnější hotely rozebrány. Nejideálnější se mi jeví zamluvit přes Booking nějaký hotel se stornem zdarma již nyní a pokud se během roku objeví nějaká akce na hotely, ubytování zrušit. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování a zvolit AirBnb, vychází to většinou výhodněji.

 

 

Letenky Vienna – Majorca – Vienna rezervujte přímo na Vueling.com. Nejlépe se termíny hledají, pokud kliknete na „View the whole month“

 

Letenky z Vídně na Mallorku
Letenky z Vídně na Mallorku

 

 

HIT! Mallorka o letních prázdninách z Vídně za 2040Kč! (letenky tam i zpět, vč. státních svátků)
Štítky:            

6 komentářů u „HIT! Mallorka o letních prázdninách z Vídně za 2040Kč! (letenky tam i zpět, vč. státních svátků)

 • 16.11.2017 (19:25)
  Trvalý odkaz

  Ubytování na červenec pro 2 + 2 děti (5a10) vychází dost draze (30tis….), myslíte, že později se ještě objeví levnější nabídky?

  Reagovat
  • 19.11.2017 (16:27)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, spíš bych hádal, že ne. Ale zvážil bych ubytování přes AirBnb.

   Reagovat
 • 16.11.2017 (19:48)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  moc děkuji za výborný tip,,ráda bych se zeptala jaký bývá další postup po zaplacení leten..děkuji za odpověď Ivona K.

  Reagovat
  • 19.11.2017 (16:29)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, není zač :). Ted bohužel nevím, jak přesně to myslíte. Pokud myslíte celkově, tak bych s předstihem pořeši i ubytování a případný pronájem auta. Pokud myslíte čistě letenky, tak je to jednoduché. Pár dní před odletem udělejte online checkin a letenky vám přijdou na email :).

   Reagovat
   • 20.11.2017 (18:15)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den…děkuji…myslela jsem jen letenky…jak dlouho dopředu mám provést checkin? Ubytování jsem vyhlédla,auto jsem taky ověřila…poletíme tímto způsobem poprvé..tak nejsem si jistá s přesným postupem s letenkami…ještě jednou díky. Ivona K.

    Reagovat
    • 22.11.2017 (12:26)
     Trvalý odkaz

     Dobrý den, tak to máte jednoduché. Online checkin jde udělat 4 dny až 3 hodiny před odletem, pak vám přijde na email letenka. Pokud máte odbavené zavazadlo, můžete to udělat rovnou na letišti. Měl by vám přijít i email s upozorněním.

     Na letišti je to už jednoduché, s příručním zamíříte rovnou na bezpečnostní kontrolu, se zavazadlem na checkin (kde je bude napsáno na velkých ceduích na letišti).

     Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!