Láká vás představa exotické dovolené? Díky našemu dnešnímu tipu si tento sen můžete splnit už zítra! Na tento zájezd na Maledivy jsme vás již upozorňovali, ale nyní jej můžete pořídit za cenu 21 990 Kč. Za tuto cenu si můžete dopřát pobyt s plnou penzí v 5* luxusním resortu. V ceně jsou dále zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, letištní transfer v místě pobytu a služby českého delegáta. S nákupem neváhejte, jedná se o skvělou cenovou nabídku a odlet je již zítra 2.11.2021. Hotel leží na ostrově, který je chráněn korálovým útesem. Okouzlí vás nádhernými plážemi s bílým pískem.

INFO KE KORONAVIRU: Od 1.7. jsou Maledivy otevřeny turistům ze všech států. Při vstupu musíte předložit negativní PCR test (nesmí být starší než 96h) a tato povinnost je platná i pro osoby plně očkované. V obou případech je dále potřeba vyplnit online formulář,  kam cestující nahraje i negativní PCR test.

Dovolenou v hotelu Gangehi Island Resort  můžete zarezervovat na tomto odkazu>> alternativně přes tento odkaz >>  (recenze ubytování najdete na tomto odkazu>>)

HIT!! Maledivy z Prahy na 9 dní s plnou penzí do 5* resortu za 21990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!