HIT! Malajsie a Austrálie z Prahy za 15400Kč

HIT! Malajsie a Austrálie z Prahy za 15400Kč

Díky skvělé akci Air Asia se můžete podívat do Austrálie za úžasnou cenu 15400Kč. Využít nabídku ale můžete i do dalších asijských zemí. Promo akce je v období od 22. do 28. června, nicméně bych doporučoval s nákupem neotálet – kapacity letadel jsou omezené. Cestovní období, během kterého musí být letenky využity, je od 15. února do 31. srpna 2016.

Samotný nákup bude trochu složitější, protože nejdřív musíte zakoupit letenky do Asie a následně přípoj od Air Asia do vybrané destinace. Nicméně není třeba se toho bát, pokud by bylo cokoliv nejasného, rád vám v diskuzi pod článkem poradím. I když je více možností, jak se do Asie dostat, doporučoval bych dvě nejsnažší, s odletem z Prahy.

Praha – Kuala Lumpur 12.790 Kč >> kalendář termínů

Praha – Jakarta 12.890 Kč >> kalendář termínů

Následně musíte zakoupit přípoj přímo do vybrané destinace. Z Kuala Lumpur se dostanete za 3USD Penangu, na Bali za 36USD a další, viz náhled.

levné letenky do austrálie

K zobrazení všech destinací se dostanete ZDE >>

K nákupu letenek pak ZDE >>

Zatímco v první části letu do Asie máte v ceně zavazadlo do 30Kg, Air Asia nabízí za zvýhodněnou cenu pouze zavazadlo příruční. Pokud tedy chcete tedy cestovat s kufrem, musíte si ho přikoupit. Po letenkách si zajistěte též ubytování přes Booking. Zvážit můžete i pobyt přes LevnejšíHotely.cz či využít slevu 650Kč na Airbnb.cz