HIT! Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9490 Kč! (přes CK)

HIT! Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9490 Kč! (přes CK)

Madeira ještě levněji? Ano, zájezd, na který jsme vás před dvěma dny upozorňovali, zlevnil o dalších 500 Kč. Nově tak za pobytový balíček zaplatíte jen 9 490 Kč. Mimo polopenze se vám cestovní kancelář postará i o zbytek pobytu. V ceně je ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu v termínu 26.11. – 3.12.2021, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Pláž se sice nachází zhruba 2 kilometry od hotelu, ale pokud si pronajmete auto, můžete procestovat i daleko víc zajímavých míst. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Madeirou.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením. 

<

Dovolenou v hotelu Do Campo můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>