Využijte lákavé nabídky na Last Minute zájezd s cestovní kanceláří a vydejte se již za tři dny na Madeiru! O tomto tipu jsme vás již před časem informovali, ale díky odjezdu na poslední chvíli spadla cena o další dva tisíce. Nově tak za pobytový balíček, který zahrnuje ubytování v hotelu s polopenzí, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta a letištní transfery, zaplatíte pouze 8 990 Kč. Termín pobytu je 5.11. – 12.11.2021, proto na nic nečekejte, ať vám tato fantastická dovolená neuteče. Inspiraci načerpejte v našem online průvodci Madeirou, ve kterém naleznete mnoho praktických informací a tipů na výlety. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Madeiru musí před cestou podstoupit PCR test a prokázat se negativním výsledkem ( ne starším než 72 hodin). Test je možné absolvovat i po příletu na Madeiru. Všichni cestující musí vyplnit příjezdový formulář. Očkovaní, kteří doloží certifikát o kompletním očkování  test podstupovat nemusí. Výjimka platí rovněž pro cestující, kteří onemocnění Covid-19 prodělali (v uplynulých 90 dnech) a mohou to doložit potvrzením.

Dovolenou v hotelu Dorisol Komplex můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

HIT! Madeira z Prahy na 8 dní s polopenzí za 8990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!