Akční letenky z Prahy do Miami uvolnila do prodeje společnost TAP Portugal. Jedná se sice jen o několik termínů, nicméně cena 8784Kč za let tam i zpět, včetně všech poplatků, je velmi výhodná. Navíc v ceně máte odbavené zavazadlo a zdarma hotel se snídaní v Lisabonu i s transitem z/na letiště, kde budete čekat do druhého dne na přípoj. Skvělá příležitost k poznání tohoto města zdarma :).

 

<

 

Letenky zarezervujete přímo na webu dopravce, vyhnete se tak poplatkům různých zprostředkovatelů. Letenky rezervujte zde >>

 

Alternativně je můžete za 8990Kč koupit zde >>

Je to o trochu snadnější, získáte základní podporu v češtině a přispějete na provoz tohoto webu.

 

 

Letenky z Prahy do Miami
Letenky z Prahy do Miami

 

Za nejvýhodnější cenu je jen několik termínů a rychle mizí, proto bych s případným nákupem doporučoval neváhat. V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 23kg.

 

Hotel si zarezervujte dopředu, zde je kontakt na české zastoupení, kde tak můžete učinit. Zdarma dostanete i snídani a transport z a na letiště.

 

+ 420 234 723 250
tap@globair.cz
Krakovska 7 (building A, 4th floor) – 110 00 Praha 1 – Czech Republic

 

map

 

 

Před odletem si také nezapomente vyřídit za 14 dolarů online ESTU (co to je?). Pokud budete potřebovat co nejvýhodněji rozměnit české koruny na americké dolary, vřele doporučuji tento postup s nejvýhodnějším kurzem.

 

Pro ubytování můžete klasicky zvolit Booking, ale výhodněji po USA vychází Airbnb. Slevu 500Kč na svůj první pobyt získáte zde >>

 

Aktuální počasí v Miami najdete zde >>

 

Předpověd počasí v Miami na 14 dní

 

 

 

 

Hit! Letenky z Prahy do Miami za 8784Kč! (cena za obě letenky)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!