Skvělá nabídka pro milovníky individuální dovolené se nabízí díky levným letenkám z Prahy do Heraklionu (Kréta) a zpět se společnosti Aegean. S nákupem bych doporučoval neotálet, platnost bude v minutách. Kréta je nádherný ostrov, který nejlépe poznáte právě skrz individuální turistiku se zapůjčeným autem, skůtrem, nebo alespon kolem. Případně i pěší turistikou ve spojitosti s hromadnou dopravou. Ta je relativně kvalitní, ale je nutno brát v potaz jižanské vnímání času – pokud jede autobus včas, je to pravděpodobně ten, co měl jet před půl hodinou :D. Jízdní řády tedy berte spíš jakési doporučení.

 

Pokud patříte k lidem, kteří nemají s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod. Snad vám pomůže překonat zbytečné obavy, které mnozí mají :).

 

Letenky Praha – Heraklion – Praha na termín 17. – 31. srpna zakupte zde >>

 

Levné Letenky Praha Heraklion

 

 

Po příletu na Krétu, bych doporučoval zapůjčit auto přes Rentalcars. Uvědomuji si, že je to poměrně velký nápor na rozpočet, ale umožní vám to Krétu prozkoumat tak, jak ji bez auta jen stěží poznáte. Pokud se ale rozhodnete Krétu poznat pomocí místní linkové dopravy, můžete využít mapy.levnocestovani.cz. Krom spojů vidíte i ceny za jednotlivé jízdy.

 

 

Další program na Krétě je už čistě na vás, pro někoho je relax procestovat ostrov, pro jiného pláž. Ubytování volte přes Booking vždy v lokalitě, kterou si vyberete.

Všechny hotely na Krétě v tomto termínu srovnané dle ceny, naleznete zde >>

 

Užijte si to, upřímně trochu závidím :).

 

HIT! Letenky v plné sezóně z Prahy na Krétu a zpět za 3800Kč!
Štítky:        

1 komentář u „HIT! Letenky v plné sezóně z Prahy na Krétu a zpět za 3800Kč!

  • 22.7.2015 (11:00)
    Trvalý odkaz

    Vaše nabídky, které zde dáváte jsou super. Netrpělivě čekám, kdy se dostanete k termínu mojí dovolené. Třeba tahle už v mém termínu je a přesně by se mi hodila i ta letenka, kterou jste sem dal. Bohužel už je ale dražší. Osobně doufám, že v polovině srpna budou výhodné letenky na Kanárské ostrovy, které se zde objevují docela často. Budu se těšit. Mockrát děkuji. Alena

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!