Etravel nyní nabízí letenky z Bratislavy na Korfu za úžasnou cenu 990Kč. Cena je za letenky tam i zpět, zahrnuje všechny poplatky, i odbavené zavazadlo. Pokud tyto letenky spojíme s levným ubytováním kousek od moře, dostanete se na čásku 3690Kč za 8-denní dovolenou, což je za dovolenou  letních prázdninách skvělá cena. Zájezdy na Korfu přes cestovní kanceláře naleznete zde. K naplánování i na místě vám může také být ku prospěchu náš ebook “Jak na Korfu levně“, kde naleznete všechny potřebné informace.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy i dopravu na Korfu, stravu atd. Alternativně můžete využít toho, že v ceně máte odbavené zavazadlo  a vzít si stan.

 

Auto si můžete půjčit zde.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování pro nízkou cenu, ale vyberte si samozřejmě dle svých preferencí. Hotel je slaběji hodnocen a pokud dáváte přednost kvalitě před cenou, doporučoval bych si připlatit. Pokud chcete jen místo na přespání a přes den budete poznávat krásy ostrova, nebo budete na pláži, tak je to myslím dostačující.

 

 

Letenky můžete na termín 23. – 30. srpen zarezervovat zde >>

 

Nejlevnější letenky na Korfu
Nejlevnější letenky na Korfu
HIT! Last minute Korfu z Bratislavy na 8 dní za 3690Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!