Dopřejte si odpočinkovou dovolenou na Kanárských ostrovech! Díky super nabídce cestovní kanceláře na Last minute zájezd navíc za skvělou cenu. Termín pobytu je 8.12. – 15.12. 2021, s nákupem proto příliš dlouho neváhejte. Za kompletní balíček, který zahrnuje ubytování v hotelu s All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta, zaplatíte jen 8 490 Kč. Vaším přechodným domovem bude destinace Playa Blanca na ostrově Lanzarote a vřele vám doporučujeme naplánovat si i poznávací výlety po tomto skvělém místě. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci po Lanzarote zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko nově vyžaduje od všech osob průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

Dovolenou v hotelu Club Playa Blanca můžete zakoupit zde >> Nezapomeňte si na stránkách přečíst i recenze hotelu od hostů, kteří toto ubytování navštívili před vámi!

HIT! Lanzarote z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do 4* hotelu za 8490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *