Jestliže byste se rádi podívali na Lanzarote, ale nepatříte mezi milovníky individuálního cestování, nezoufejte. Přinášíme akční tip, díky kterému se na tento ostrov můžete vydat s cestovní kanceláří, a to již za 3 dny. Lanzarote je ostrov plný přírodních krás, dlouhých pláží i dechberoucích vyhlídek. Pobytový balíček za 9 990 Kč zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu na 8 dní, zpáteční letenky, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. S rezervací na nic nečekejte a zaleťte si v termínu 24.11. – 1.12.2021 prozkoumat krásy tohoto ostrova. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci po Lanzarote zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

Dovolenou v Hotelu Aequora Lanzarote Suites můžete zakoupit zde >> nebo prostřednictvím tohoto odkazu, kde zároveň najdete i recenze hotelu.

 

HIT! Lanzarote z Prahy do 4* hotelu na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!