Nabídka, která se neodmítá! To je náš další dnešní tip na dovolenou v Řecku. V katalogu pobytů s cestovní kanceláří se právě objevil zájezd v termínu 25.8. – 2.9.2021 na ostrov Krétu. Za fantastickou cenu 9990 Kč pořídíte ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s programem All Inclusive na 9 dní, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta a letištní transfery. Hotelový komplex je terasovitě zasazen do místní krajiny, dechberoucí výhled na moře je tak zaručen. Rozhodně vám také doporučujeme pronajmout si auto a ostrov procestovat. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Krétou. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Horizon Beach můžete zarezervovat na tomto odkaze>> Recenze ubytování na Invia si můžete přečíst na tomto odkaze>>

HIT! Kréta z Prahy na 9 dní s ALL INCLSUIVE do 4* hotelu za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *