Hledáte takovou dovolenou, kde o vás bude dobře postaráno a vy se nebudete muset o nic starat? Potom se vám bude líbit naše nabídka na pobyt v Řecku, v termínu 28.8. – 4.9.2021. V nabídce cestovní kanceláře se objevil zájezd na ostrov Kréta a v ceně 7990 Kč je obsaženo ubytování v hotelu na 8 dní, stravování formu All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta a letištní transfery. Fereniki Holiday Resort & Spa se nachází pouhých 200m od písečné pláže. V hotelu navíc najdete Spa centrum, kde můžete využít služeb jako jsou masáže, jacuzzi, nebo si dopřát některé z léčebných procedur. Vůbec nebude od věci pronajmout si auto a ostrov procestovat. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Krétou. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Fereniki Holiday Resort & Spa můžete zarezervovat na tomto odkaze>> Recenze ubytování na Invia si můžete přečíst na tomto odkaze>>

HIT! Kréta z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!