S nákupem této skvělé akce doporučuji neotálet, bude rychle pryč. Ubytování jsem vybral ve velmi dobře hodnoceném 4* hotelu s balkonem a výhledem na moře. Osobně Krétu doporučuji, je to nádherný ostrov, nabízející úchvatné pláže, krásnou přírodu a úžasné pláže. Rozhodně doporučuji zapůjčit si automobil přes Rentalcars a neomezovat se pouze na okolí hotelu.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Student Agency, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

Letenky Lipsko – Heraklion – Lipsko za 59€ v termínu 6. – 13. července zakoupíte zde >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

 

kréta levné letenky

 

Cena je konečná, včetně všech poplatků. Zahrnuje ale pouze příruční zavazadlo, pokud potřebujete zavazadlo větší, musíte si 20€ připlatit. Dobře to ale zvažte, osobně mi to přijde zbytečné.  Pokud byste chtěli pobyt o den delší, kupte si letenky už na 6.7., vyjdou vás jen o 10€ dráž.

Pro ubytování jsem vám vybral 4* dobře hodnocený hotel Golden Villas – Hotel Apartments & Villas, konkrétně apartmán s balkonem a výhledem na moře. Výhodou je i to, že apartmány mají vlastní kuchynku, což vám přinese nemalé úspory.

Rezervovat hotel v tomto období můžete zde >>

 

Kréta levné ubytování

 

Ubytovat se ale můžete i jinde, to už záleží jenom na vašich preferencích. Seznam všech hotelů srovnaných dle ceny za dvě osoby naleznete zde >>

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Bydlet totiž můžete i v kamenném domě v horách, tradičním domě místních, nebo v luxusní vile s vířivkou.

 

HIT! Kréta na 7 dní ve 4* hotelu (letenky + pobyt) za 3300Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!