Pro ty z vás, kterým nevadí odlet z Lipska a návrat do Mnichova, jsou k dispozici Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 12 dní za 6700Kč (cena za letenky + hotel). Šlo by to i levněji, ale když můžete mít o tisícovku dražší pokoj s terasou, berete pokoj s terasou :). Termín je 8. – 19. července a letenky nabízí společnost Condor. Předem upozornuji, že ceny jsou aktuální v době sepsání článku (22:30, 30.6.) a s obsazeností letadla budou stoupat. Lidí, co chtějí za 6700Kč v plné sezóně na Kanárské ostrovy, je hodně :). Proto doporučuji všem přihlásit se k emailovému odběru, tak budete informováni o akcích jako první.

 

Do Lipska se nejlevněji z Prahy dopravíte autobusovou linkou společnosti Eurolines, v tuto chvíli jsou dostupné promo lístky za 500Kč. Zpět přímo z Mnichovského letiště jezdí do Prahy společnost Student Agency. Cena lístku je 750 – 850Kč, dle doby odjezdu. Jak vidíte, není to nic složitého :).

 

Zakoupit si musíte dvě letenky, obě na Condor.com. Hotely, autobusy atd. si zajištujte až poté, co budete mít letenky na emailu. Systém bývá občas přetížen a letenky nejdou zaplatit (osobně jsem se s tím nesetkal, ale při minulé akci to několik čtenářů psalo). Zkusit v tom případě můžete nákup letenek přes Expedia.de.

 

1/ Leipzig (Lipsko) – Gran Canaria na 8.7. za 59.9€ (cca 1650Kč)  rezervuj letenku >>

 

Levné letenky na kanáry 1

 

 

2/ Gran Canaria – Munich (Mnichov) na 19.7. za 59.9€ (cca 1650Kč)  rezervuj letenku >>

 

Levné letenky na kanáry 2

 

Cena zahrnuje pouze příruční zavazadlo rozměrech 55x40x20 cm, ale můžete si dokoupit za 20€ zavazadlo 20kg.

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

Dále si musíme zařídit ubytování. Pro názornost jsem vybral levný, ale hezký a čistý hotel s terasou zde >>

 

8672828

 

Samozřejmě si můžete vybrat dražší, nebo levnější ubytování, to už je zcela na vašem rozhodnutí a rozpočtu :). Uvedená cena platí na tento hotel a letenku.

 

Všechny hotely na ostrově, srovnané dle ceny za 2 osoby a 10 nocí, naleznete zde >>

 

Pro srovnání, tolik byste utratili za podobnou dovolenou přes cestovní kanceláře >>

 

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars.

 

Z letiště až přímo na tento hotel se dostanete autobusem č. 60 za 80Kč. Plán cesty naleznete zde, jízdní řád autobusu pak zde.  Na minuty příliš nehledte, berou to spíš jako orientační čas :).

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Takovýto domeček si pak můžete pronajmout za 7000Kč / 2 osoby / 11 nocí (se slevou od nás). Případně si můžete pronajmout místo i se stanem přímo na pláži :). Není to nabídka pro široké masy, ale určitě se najdou lidé, kteří tohle uvítají mnohem více, než klasický hotel.

 

gran canaria

Hit! Kanárské ostrovy na 12 dní za 6700Kč! (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!